czwartek, 28 lutego 2013

Komplecik z zawijasów

Od kilku dni przeżywam kryzys twórczy. Gdzieś w głowie przemykają mi jakieś pomysły na kolczyki czy naszyjnik ale jakoś nie jest to coś czego mi potrzeba. Planuję, kombinuję, rysuję na kartce ale później i tak stwierdzam ze NIEEEEE ;-( Przyszła moja partia nowych kolorów TOHO i leży nie ruszona. Dziś trochę się zebrałam w sobie ale na nowości trzeba będzie trochę poczekać.

Już jakiś czasu temu pokazywałam wam kolczyki zawijasy w dwóch kolorach, a dziś wpadłam na pomysł aby dorobić taką samą ale zawieszkę do kompletu.

 A i jeszcze już kilka dni temu wyplątałam kolejne kolczyki :-)
Ostatnio udało mi się sprzedać jeden z moich komplecików biżuterii. Stwierdziłam, że w sumie i tak ja nie mam gdzie takiego kompletu nosić, bo do sklepu czy na wyjście z psem to on się nie nadaje więc wystawiłam na sprzedaż na Srebrnej Agrafce. Już następnego dnia znalazł się kupiec eeeeeh... Powinnam była skakać z radości, że komuś się spodobał i zapragnął go mieć ale dopadł mnie smutek że musiałam się z nim rozstać hehe Mam tylko nadzieję, że osoba która go zakupiła będzie z niego bardzo zadowolona, a cóż mi pozostało . . . chyba zrobić sobie nowy hehe :P

3 komentarze:

  1. ależ ta Twoja biżuteria jest piękna elegancka i taka delikatna! gratuluję sprzedaży w sklepie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. życze żeby wena do ciebie wróciła ze zdwojoną siłą - śliczny ten komplecik z zawijasami :)

    OdpowiedzUsuń
  3. kryzys twórczy chyba dopada każdego, ale to przemija, śliczne prace:))pozdrawiam cieplutko:)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy zostawiony komentarz ;-) Pozdrawiam