czwartek, 10 stycznia 2013

Komplecik

I kolejny komplecik. Tym razem starczyło mi koralików na naszyjnik, kolczyki i bransoletkę aaa i jeszcze zostało.

Wczoraj zrobiłam sobie zamówienie koralików wiec takich komplecików jeszcze trochę będzie. A widzieliście jak nasza Poczta Polska podniosła koszty przesyłek? maaaasakra. Wyczytałam jeszcze na stronie mojego miasta, że listem poleconym będzie można wysyłać tylko dokumenty ;-/ Nie wiem jak się to ma w praktyce przekonam się pewnie dopiero jak pójdę coś wysłać ehh... A i sklepy z koralikami podniosły swoje koszty przesyłek. Wszystko drożeje po prostu paranoja.

Wracając do kompleciku :-) Wykonany na lince jubilerskiej z perełek
 

3 komentarze:

 1. perełkowy :) ładny :) ja też ostatnio z perełkami się bawię.
  co do przesyłek, to na stronie poczty można przeczytać, że oprócz dokumentów, książek, prasy itp. można poleconym słać też drobne przedmioty. a poza tym pracownik nie ma prawa sprawdzać zawartości ani odmówić przyjęcia listu, więc jak się uprzesz, to musi Ci przyjąć przesyłkę jako polecony, o ile mieści się wymiarowo i wagowo na takowy :) ja osobiście wczoraj wysyłałam kopertę wypchaną dwiema czapkami i na poczcie głównej babeczka przyjęła mi bez problemu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Potwierdzam, wysyłałąm ostatnio biżuterię w kopercie bombelkowej i wysłałam poleconym i jedną priorytetem, zapłaciłam mniej niż 5zł, więc ja nie mam zamiaru zwiększać opłat za wysyłkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jeszcze nic w tym roku nie wysyłałam tylko tyle co wpadł mi ten artykuł w ręce, gdzie właśnie jeden Pan żalił się bo Pani na poczcie chciała zaglądnąć co on wysyła. To, że mają zakaz weryfikowania paczki to wiem tylko nie wiem jak z kosztami. Wiem, że w sklepach koralikowych wzrosły eh :( Niedługo będę wysyłać przesyłkę to zobaczę jak się to ma u mnie :-)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy zostawiony komentarz ;-) Pozdrawiam