poniedziałek, 18 czerwca 2012

Kolejna przesyłka

Dziś otrzymałam już ostatnią przesyłkę z koralikami. Zastanawiam się jeszcze nad zakupem kwiatuszków i korali FIMO, ale póki co na razie myślę.

Przy pierwszych przesyłkach jakoś źle sobie wymierzyłam wielkość koralika i okazały się ciut za małe. Więc domówiłam większe 10mm i 14mm, wcześniej zamawiałam 6mm i 8mm. Oczywiście najlepiej jest mieć właśnie korale w różnych rozmiarach wtedy można fajne kombinować. Ja właśnie teraz takie mam :-)
Znalazłam też na internecie sklep, który mieści się właśnie w Lubinie - Magia Koralików. Na ich sklepie internetowym nie ma zbyt dużego wyboru ale można na miejscu maja więcej. Podjadę tam jutro po południu, a nóż mają FIMO.

Jutro pochwalę się co już stworzyłam z tych małych kuleczek, bo dziś nie mam sił. Cały dzień spędziłam na działce. Trochę się opalałam i trochę zabawiałam moje małe bratanice :-)

3 komentarze:

  1. ależ ty kusisz tymi zakupami;) fntastyczne ja sobie bana na zakupki walnelam hehe:P

    OdpowiedzUsuń
  2. Masakra jak obie kusicie,a ja mam problemy ze znalezieniem elementów do łączenia korali o czasie już nie wspomnę, czekam aż pokażesz swoje dzieła - pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. U nas w podkowie jest sklep jeszcze do końca miesiąca. Babeczka wyprzedaje koraliki 40% taniej! :D

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy zostawiony komentarz ;-) Pozdrawiam